Squash Point Rytm

Zasady prywatności

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 r. (Dz.U.nr 133, poz. 883) uprzejmie informujemy, że Pani/Pana dane znajdujące się w bazie danych firmy  „RYTM” s.c. przetwarzane są przez firmę  „RYTM” s.c. wyłącznie do celów promocji produktów lub usług „RYTM” s.c. Firma „RYTM” s.c. nie będzie przekazywać Pana/Pani danych osobowych innym osobom i firmom.

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 18.07.2002r. (DZ.U. nr 144 poz. 1204) "O świadczeniu usług drogą elektroniczną" wyrażam zgodę na przesyłanie na adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących produktów lub usług  „RYTM” s.c.

dojazd.pngturnieje.pngtrenerzy.pngliga_1.pngklub-rytm.jpg

Newsletter

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu squashrytm.pl

Fitness Klub RYTM powstał w czerwcu 1994 roku. Od samego początku staraliśmy się, aby poziom zajęć, które oferujemy, był możliwie najwyższy. Dlatego też nasi instruktorzy dobierani są bardzo starannie pod kątem swoich umiejętności. Wszyscy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i biorą udział w specjalistycznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Jednocześnie, jako jeden z nielicznych klubów w Polsce dbamy w sposób zaplanowany o jakość prowadzonych u nas zajęć poprzez kontrolę managera fitness nad wszystkimi naszymi instruktorami.