Squash Point Rytm

Tymczasowy Regulamin ogólny

« Przejdź do listy aktualności

Rytm S.C. jest podmiotem uprawnionym do udostępnienia obiektu od 18.05.2020 - przy jednoczesnym zachowaniu zaostrzonych norm sanitarnych na następujcyąch zasadach:

 

a) weryfikuje liczbę osób korzystających z obiektu lub sprzętu,

b) wyłącza osobom korzystającym z obiektu możliwość korzystania z szatni

i węzła sanitarnego (poza toaletą),

c) zapewnia osobom korzystającym z obiektu lub sprzętu środki do dezynfekcji rąk i sprzętu sportowego,

d) dezynfekuje urządzenia i sprzęt sportowy po każdym użyciu i każdej grupie korzystających,

e) zapewnia 15-minutowe odstępy między wchodzącymi i wychodzącymi grupami korzystających lub w inny sposób ogranicza kontakt pomiędzy grupami korzystających.

f) osoby korzystające z obiektu lub sprzętu są obowiązane do dezynfekcji rąk, wchodząc i opuszczając obiekt.

W związku z tym:

Prosimy o zastosowanie się do wymienionych poniżej procedur korzystania z naszych usług:

1.Wchodząc do klubu klubowicz /klient zobowiązany jest do posiadania Maseczki zasłaniającej usta i nos. Zmiana obuwia przez klubowicza musi nastąpić tuż przed wejsciem do klubu.

2.Niezwłocznie po zdezynfekowaniu rąk uiszcza opłatę i/lub wykonuje czynności umożliwiające skorzystanie z usług Squash Point Rytm (zakup usługi wstępu,  rejestracja wizyty jedną z trzech kar: Benefit Systems, Vanity Style, OK System) i  wchodzi na kort wskazany przez  obsługę klubu. Podczas korzystania z kortu klubowicz/klient nie ma obowiązku zakrywania ust i nosa.

3.Przed wejściem na kort wypełnia krótką deklarację: oświadczenie obowiązujace w trakcie trwania obostrzeń w użytkowaniu obiektu. Po skończonym użytkowaniu opuszcza obiekt .

4.Jeśli klubowicz / klient będzie chciał skorzystać z węzła sanitarnego - tylko w postaci WC - otrzymuje zdezynfekowany przez obsługę kluczyk do toalety.

5.Klient/klubowicz zobowiązany jest do przestrzegania dezynfekcji rąk każdorazowo przy wejściu do strefy recepcyjnej, sanitarnej oraz przed wejściem na kort.

6.Na korcie mogą przebywać maksymalnie dwie osoby w tym samym czasie.

7.Klient/klubowicz jest zobowiązany do używania ręcznika. W przypadku braku swojego ręcznika klient jest zobowiązany do zakupu ręcznika w recepcji.

8.Klient / klubowicz nie może pozostawiać żadnych przedmiotów osobistych w strefie recepcyjnej.

dojazd.pngturnieje.pngtrenerzy.pngliga_1.pngklub-rytm.jpg

Newsletter

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu squashrytm.pl

Fitness Klub RYTM powstał w czerwcu 1994 roku. Od samego początku staraliśmy się, aby poziom zajęć, które oferujemy, był możliwie najwyższy. Dlatego też nasi instruktorzy dobierani są bardzo starannie pod kątem swoich umiejętności. Wszyscy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i biorą udział w specjalistycznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Jednocześnie, jako jeden z nielicznych klubów w Polsce dbamy w sposób zaplanowany o jakość prowadzonych u nas zajęć poprzez kontrolę managera fitness nad wszystkimi naszymi instruktorami.