Squash Point Rytm

Liga

Klubowa liga Squash Point Rytm sezon 2018/2019

Zapraszamy na rozgrywki ligowe w każdą środę tygodnia. Sezon trwa od września do czerwca!

Zgłoś się i sprawdź swoje umiejętności w rywalizacji z innymi zawodnikami!
A może właśnie to Ty zostaniesz zwycięzcą :)
Czekamy na Was!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rozgrywek ligowych. Pełen ranking oraz wyniki dla poszczególnych grup do Waszego wglądu w recepcji Klubu.
Do zobaczenia za tydzień!

Grupa A
Grupa B
Grupa C
Grupa D

• U nas na lidze zawsze się dzieje :)

Przypominamy o najważniejszych zasadach naszej klubowej ligi. W grupie A osoby na 2 pierwszych miejscach mają gwarancję grania w tej samej grupie za tydzień. W pozostały grupach miejsca te upoważniają do awansu w następnym tygodniu do grupy wyżej. Analogicznie, 2 ostatnie gwarantują niestety spadek do grupy niżej. Reszta zawodników, nie biorąca udział w awansach i spadkach, jest brana pod uwagę przy dobieraniu grup według rankingu ogólnego.

Ze sportowymi pozdrowieniami,

Załoga Squash Point Rytm

dojazd.pngturnieje.pngtrenerzy.pngliga_1.pngklub-rytm.jpg

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu squashrytm.pl

Fitness Klub RYTM powstał w czerwcu 1994 roku. Od samego początku staraliśmy się, aby poziom zajęć, które oferujemy, był możliwie najwyższy. Dlatego też nasi instruktorzy dobierani są bardzo starannie pod kątem swoich umiejętności. Wszyscy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i biorą udział w specjalistycznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Jednocześnie, jako jeden z nielicznych klubów w Polsce dbamy w sposób zaplanowany o jakość prowadzonych u nas zajęć poprzez kontrolę managera fitness nad wszystkimi naszymi instruktorami.