Squash Point Rytm

Informacje o klubie

Squash Point RYTM - klub z najlepszymi w Łodzi kortami firmy McWil Premium, lokal o wysokim standardzie, z klimatyzacją i wifi w całym obiekcie.

Zapraszamy do miejsca, gdzie w doskonałym klimacie spędzicie czas przed, po i podczas przerwy w pracy.

Zapewniamy:

•  profesjonalną i miłą obsługę
  opiekę wykwalifikowanych trenerów
  specjalne oferty cenowe dla nowych i aktywnych klientów Klubów Rytm
  strefę rozgrzewkową
  wypożyczalnie sprzętu do gry (rakiety, piłki, okulary, ręczniki)
  recepcję gdzie zregenerujecie siły i będziecie mogli nabyć ubrania
    oraz sprzęt niezbędny do treningu
  darmowy monitorowany parking dla wszystkich klubowiczów

Squash Point RYTM to kolejne miejsce dla Was, gdzie zadbamy o efektywny trening ale przede wszystkim sprawimy, abyście dobrze czuli się przed, w trakcie i po treningu.

Zapraszamy!

Obsługujemy karty w systemie Multisport-Benefit, O.K.- System oraz FitProfit zadzwoń i zrób rezerwacje.

dojazd.pngturnieje.pngtrenerzy.pngliga_1.pngklub-rytm.jpg

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu squashrytm.pl

Fitness Klub RYTM powstał w czerwcu 1994 roku. Od samego początku staraliśmy się, aby poziom zajęć, które oferujemy, był możliwie najwyższy. Dlatego też nasi instruktorzy dobierani są bardzo starannie pod kątem swoich umiejętności. Wszyscy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i biorą udział w specjalistycznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Jednocześnie, jako jeden z nielicznych klubów w Polsce dbamy w sposób zaplanowany o jakość prowadzonych u nas zajęć poprzez kontrolę managera fitness nad wszystkimi naszymi instruktorami.