Squash Point Rytm

Informacje o klubie

Squash Point RYTM - najlepszy klub squasha w Łodzi!

- profesjonalne korty firmy McWil Premium
- klimatyzacja
- wi-fi

Zapraszamy do miejsca z doskonałą atmosferą!

Zapewniamy:

•  profesjonalną i miłą obsługę
  opiekę wykwalifikowanych trenerów
  specjalne oferty cenowe dla nowych i aktywnych klientów Fitness Klubów Rytm
  strefę rozgrzewkową
  wypożyczalnie sprzętu do gry (rakiety, piłki, okulary, ręczniki)
  darmowy monitorowany parking dla wszystkich klubowiczów

Squash Point to kolejne miejsce RYTMU, w którym zadbamy o Wasz efektywny trening, ale przede wszystkim sprawimy, abyście dobrze się u nas czuli.

Zapraszamy!

Obsługujemy karty w systemie Multisport-Benefit, O.K.- System oraz FitProfit zadzwoń i zrób rezerwacje.

dojazd.pngturnieje.pngtrenerzy.pngliga_1.pngklub-rytm.jpg

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu squashrytm.pl

Fitness Klub RYTM powstał w czerwcu 1994 roku. Od samego początku staraliśmy się, aby poziom zajęć, które oferujemy, był możliwie najwyższy. Dlatego też nasi instruktorzy dobierani są bardzo starannie pod kątem swoich umiejętności. Wszyscy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i biorą udział w specjalistycznych szkoleniach w Polsce i za granicą. Jednocześnie, jako jeden z nielicznych klubów w Polsce dbamy w sposób zaplanowany o jakość prowadzonych u nas zajęć poprzez kontrolę managera fitness nad wszystkimi naszymi instruktorami.